Kontakta oss

Kontakta digitalteamet

digital@adelivery.se

Kontakta printeamet

print@adelivery.se

Vill du veta mer om oss?

sebastian@adelivery.se

Sebastian Tibbling

CEO

sebastian@adelivery.se

+46 70-855 17 22

Andreas Marzo

Head of Digital

andreas@adelivery.se

070 828 48 17

Dominykas Nasutavičius

Campaign Manager Digital & Technical Support

dominykas@adelivery.se

072 080 20 56

Malin Dingfors

Campaign Manager Digital

dingan@adelivery.se

072 050 21 19

Malin Serngard

Campaign Manager Print Head of Print

malin@adelivery.se

072 050 39 55

Camilla Johansson

Campaign Manager Print

camilla@adelivery.se

072 402 47 79

Maureen Harcus

Campaign Manager Print

maureen@adelivery.se

072 092 54 06

Carolina Russ

Campaign Manager

carolina@adelivery.se

072 092 35 97

Kom förbi på en kopp java – vi finns här:

Stockholm

Bellmansgatan 8

118 20 Stockholm

Malmö

Grimsbygatan 24

211 20 Malmö