Kontakta oss

Kontakta digitalteamet

digital@adelivery.se

Kontakta printeamet

print@adelivery.se

Vill du veta mer om oss?

sebastian@adelivery.se

Andreas Marzo

Head of Digital

andreas@adelivery.se

070 828 48 17

Malin Serngard

Head of Ad Operation

malin@adelivery.se

072 050 39 55

Camilla Johansson

Campaign Manager

camilla@adelivery.se

072 402 47 79

Maureen Harcus

Campaign Manager Print

maureen@adelivery.se

072 092 54 06

Jannike Olofsson

Campaign Manager / Yield Manager

jannike@adelivery.se

Lano Rasoul

Campaign Manager

lano@adelivery.se

0707 64 46 94

Kom förbi på en kopp java – vi finns här:

Stockholm

Bellmansgatan 8

118 20 Stockholm

Malmö

Södra Tullgatan 1

211 40 Malmö